• 1

  انتخاب شماره گلچین

 • 2

  تایید اطلاعات شخصی

 • 3

  نتایج ثبت نام

توجه : در طی مراحل ثبت نام از کلیک بر روی دکمه Back مرورگر خود و بازکردن بیش از یک صفحه مرورگر بر روی کامپیوتر خود جدا خودداری نمایید.

جهت انتخاب سر شماره گلچین خود بر روی دکمه انتخاب سرشماره کلیک کنید :
مشترک گرامی، از تاریخ 93/2/1، تعرفه مکالمات مشترکین دائمی و اعتباری در سراسر کشور یکسان بوده و هزینه های بین شهری و استانی حذف شده است

ثبت نام اينترنتي "انتخاب شماره تلفن گلچین"

شرکت ارتباطات سیار، در جایگاه بزرگترین اپراتور تلفن همراه خاورمیانه و به عنوان اولین و بزرگترین خدمات دهنده تلفن همراه در کشور، داراي قدیمی‌ترین و با ارزش‌ترین ذخایر شماره تلفن همراه در سراسر کشور بوده واکثریت هموطنان و ساکنان مقیم کشور عزیزمان ایران، به نوعی دارنده امتیاز حداقل یک شماره تلفن از میان محصولات سیم کارت دائمی یااعتباری دارای نشان تجاری "همراه اول" هستند و این امتیاز در طول سالیان گذشته به مرور، تبدیل به بخشی از هویت اجتماعی، بازرگانی و حتی فردی اعضاء خانواده بزرگ همراه اول گردیده است..

همراه اول با طراحی و آماده‌سازی سرویس انتخاب شماره دلخواه "گلچین"، تسهیلات ویژه‌ای برای گروه‌های مختلف مشترکین و متقاضیان که تمایل به خرید محصولات و پیوستن به خانواده بزرگ همراه اول را داشته باشند فراهم نموده است. این سرویس به شما امکان می‌دهد تا بتوانید شماره دلخواه خود را از میان رنج‌ها و شماره‌های معرفی شده انتخاب و خریداری نمایید. متقاضیان محترم پس از انجام مراحل ثبت نام و پرداخت وجه سیم کارت به صورت الکترونیکی و متعاقباً پس از دریافت پیامک دعوت به مراجعه به دفتر از سوی همراه اول، با در دست داشتن کارت ملی، تصویر شناسنامه، اطلاعات ثبت نام و رسید پرداخت، به یکی از دفاتر خدمات ارتباطی استان انتخاب شده مراجعه و سیم کارت خود را دریافت نمایند. مجددا یادآور می‌شود تا زمان دریافت پیامک دعوت بر روی شماره‌ای که در زمان ثبت نام معرفی نموده‌اید، از مراجعه به دفاتر خودداری نموده و چنانچه ظرف 72 ساعت از زمان پرداخت، پیامک دعوت دریافت نشد، با مرکز تماس همراه اول تماس بگیرید. متقاضی گرامی:به موجب ابلاغیه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر رعایت سقف مجازواگذاری خطوط دائمی و اعتباری به مشترکین حقیقی تا حداکثر 10 عدد سیم کارت فعال برای هر مشترک، خواهشمند است توجه لازم در این خصوص بعمل آید.بدیهی است کنترل های لازم در این زمینه در مراحل تکمیل ثبت نام و فعالسازی سیم کارت صورت خواهد پذیرفت.

قابل توجه دارندگان کارت هدیه همراه اول:

      دارندگان کارت هدیه همراه اول، برای خرید از سامانه گلچین نیازی به پرداخت وجه ندارند. این افراد می توانند در ابتدا مشابه خریداران عادی، فرآیند انتخاب شماره گلچین و تکمیل ثبت نام را طی نموده و در صفحه پرداخت به جای انتخاب درگاه بانکی، شماره سریال و رمز مندرج در کارت فعال سازی را در قسمت مورد نظر، ثبت نموده و کلید خرید را بفشارند.

مقررات و ضوابط عمومي:

 • تلفن همراه و سيم كارت مربوطه را وسيله مزاحمت و سوءاستفاده قرار ندهم و آن را دراختیار دیگران قرار ندهم.
 • در استفاده از تلفن همراه خود تنها از تجهيزات مجاز استفاده نمايم.
 • از در اختیار قراردادن گوشی و سیم کارت به افراد ناشناس خودداری نمایم .
 • از هرگونه اقدامی که باعث بروز اختلال در شبکه می شود ، خودداری نمایم.
 • بدون اجازه شركت مبادرت به واگذاري حق الامتياز تلفن همراه خود به ديگري تحت هيچ يك ازعناوين حقوقي ننمايم و به هنگام استفاده یا واگذاري حق الامتياز تلفن همراه خود به ديگري فقط براساس دستورالعمل هاي جاري شركت ارتباطات سيار اقدام نمايم .
 • تغییر آدرس خودرا مطابق ضوابط و مقررات اعلام و تعرفه مورد نیاز را پرداخت نمایم .
 • مادامي كه بارعايت ضوابط و مقررات مربوطه در شركت ارتباطات سيار مبادرت به تعويض نشاني خود نكرده باشم كليه مكاتبات، اطلاعیه ها، اخطاريه ها و صورتحساب هاي ارسالي به نشاني فوق درحكم قانوني تلقي وقبول نموده وهرگونه اعتراض ، عذر و بهانه وادعايي را از طرف خود ساقط مي دانم .
 • به محض مفقود شدن دستگاه تلفن سيار ويا سيم كارت خود مراتب را به امور مشتركين تلفن سيار محل اقامت اطلاع دهم.
 • كليه مقررات ،آئين نامه ها،دستورالعمل ها،تعرفه هاي جاري وآنچه درآينده از مقامات ومراجع صلاحيت دارشركت بگذردرعايت وموردعمل قراردهم .
 • خريد از طريق گلچين صرفا براي خطوطي كه در محدوده شماره هاي طرح گلچين وجود دارد ، صورت مي پذيرد .

مقررات وضوابط مربوط به سيم كارت هاي دائمي (با تضمین) (1،668،000ريالي ):

 • اين محصول فاقد سرويس رومينگ مي باشد ( جهت اطلاع از نحوه فعالسازي اين سرويس به مراكز خدمات مشتريان مراجعه نمايند)
 • نظر به اينكه محدوديت سقف مكالمه اين محصول تا مبلغ 360،000 ريال مي باشد لذا به شركت ارتباطات سيار ايران اين حق واختيار مي دهم درصورت عدم پرداخت صورتحساب نسبت به قطع خط اقدام نمايد.
 • مبالغ مندرج دربرگ صورتحساب هاي تنظيمي از سوي آن شركت رادرمهلت هاي تعيين شده پرداخت ودرصورت تاخير وياعدم پرداخت درمهلت مقرر، شركت ارتباطات سيار مجاز به قطع تلفن همراه اينجانب ويااعمال ساير مقررات مربوطه مي باشد.
 • به شركت ارتباطات سيار اين حق واختيار رامي دهم كه درصورت عدم پرداخت صورتحساب دو دوره متوالي نسبت به سلب اشتراك ولغوامتياز تلفن همراه اينجانب اقدام ومطالبات خود رااز محل وديعه آن برداشت ودرصورت عدم تكافونسبت به قطع سايرخطوط ارتباطي وبرداشت طلب خود از ساير ودايع ومطالبات احتمالي اينجانب اقدام نمايد.

مقررات وضوابط مربوط به سيم كارت هاي دائمي طرح جديد(1،308،000ريالي ):

 • اين محصول فاقد سرويس رومينگ مي باشد( جهت اطلاع از نحوه فعالسازي اين سرويس به مراكز خدمات مشتريان مراجعه نمايند)
 • نظر به اينكه محدوديت سقف مكالمه اين محصول تا مبلغ 300،000 ريال مي باشد، لذا به شركت ارتباطات سيار ايران اين حق واختيار مي دهم درصورت عدم پرداخت صورتحساب نسبت به قطع خط اقدام نمايد.
 • باتوجه به اينكه اين محصول فاقد وديعه است و مبلغ پرداختي به عنوان هزينه اشتراك مي باشد لذا استفاده كننده حق درخواست استرداد بعنوان مبلغ وديعه را ندارد.
 • مبالغ مندرج دربرگ صورتحساب هاي تنظيمي از سوي آن شركت رادرمهلت هاي تعيين شده پرداخت ودرصورت تاخير وياعدم پرداخت درمهلت مقرر، شركت ارتباطات سيار مجاز به قطع تلفن همراه اينجانب ويااعمال ساير مقررات مربوطه مي باشد.
 • به شركت ارتباطات سيار اين حق واختيار را مي دهم كه درصورت عدم پرداخت صورتحساب دودوره متوالي نسبت به سلب اشتراك و لغو امتياز تلفن همراه اينجانب اقدام نمايد.

مقررات وضوابط مربوط به سيم كارت هاي اعتباري :

سیم کارتهای اعتباری یکی از سه وضعیت زیر را دارا میباشد :

 • فعال : با برقراری اولین ارتباط مشترک وارد وضعیت فعال شده و میتواند از سرویس ها و امکانات موجود استفاده نماید.
 • یکطرفه : هنگامیکه اعتبار سیم کارت یا دوره اعتبار آن به پایان می رسد سیم کارت مشترک یکطرفه میشود ، مشترک ظرف مدت 2 ماه باید اقدام به افزایش اعتبار نماید، در طول این مدت مشترک صرفاً تماس و پیام کوتاه را دریافت می کند. اگر از اعتبار مکالمه دوره گذشته مبلغی باقی مانده باشد در صورت خرید کارت و تمدید شارژ اعتبار باقیمانده به اعتبار جدید اضافه می گردد.
 • غیر فعال : اگر مشترک در دوره وضعیت یکطرفه اقدام به افزایش اعتبار ننماید وارد وضعیت غیر فعال میگردد، در این مدت (12ماه) کلیه خدمات به استثناء امکان تماس با مراکز کمکهای اضطراری غیر فعال بوده لیکن شماره مشترک حفظ خواهد شد و در صورت شارژ مجدد اعتبار باقیمانده از دوره قبل به دوره جدید منتقل نخواهد شد . اگر مشترک در این صورت اقدام به افزایش اعتبار ننماید شماره و حق اشتراک تلفن همراه خود را از دست خواهد داد. در پايان 12 ماه امتياز خط و شماره تلفن مربوطه از مشترك سلب خواهد شد.

مشترک گرامی مجدداً یادآور می شود انتخاب شماره به مفهوم اتمام پروسه خرید نمی باشد و برای اتمام خرید می بایست منحصراً در مدت زمان تعیین شده و از طریق لینک موجود در صفحه سوم نسبت به پرداخت آنلاین اقدام نمایید ، بدیهی است در صورت پرداخت به روشهای غیر از این روش ، عودت پول مستلزم صرف زمان و طی مراحل قانونی می باشد.

انتخاب سرشماره گلچین استان